Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Verners, Muntis

IMG 20170916 WA0013Sestdien, 16.septembrī, Beļavas pagasta Ozolkalnā pie novadnieku kordiriģentu Imanta un Gido Kokaru piemiņas muzeja notika muzikāli - sportisks pasākums ”Atrodi sevī Kokaru” . Šinī pasākumā no mūsu skolas piedalījās 2 komandas. Zēnu komandā: Raivis Rautmanis, Agnis Ozoliņš, Marks Valla, Kristers Kalve, Niks Ozoliņš. Meiteņu komandā Viktorija Drancāne, Dīna Drancāne, Anna Pape, Annika Ozoliņa, un pēdējā brīdī mūsu meiteņu komandai pievienojās Rasa Roziņa. Pasākuma I daļā bija orientēšanās 1,5 km distancē. Zēniem II vieta, meitenēm IV vieta.Bija 6 kontrolpunkti, kuros bija gan asprātīgi uzdevumi, gan arī jādzied.

Lasīt tālāk ...

Dzejas dienas 201715.septembrī skolā notika labāko dzejas runātāju uzstāšanās, šogad viņus vērtēja pašu bērnu žūrija, katram piešķirot kādu nomināciju. Bija prieks dzirdēt lielu dzejoļu daudzveidību, skanēja gan tautasdziesmas, gan dzejoļi par sauli, gan patriotiski motīvi, gan skumjas par vientulību, atsvešinātību. No 5.klases visus iepriecināja Liene, no 6.kl. Endija un Elza, no 7.kl. Niks, no 8.kl. Renāte, no 9.kl. Gatis, no 10.kl. Edgars un Amanda, no 11.kl. Artūrs, bet no 12.klases - Guna.

Lasīt tālāk ...

6.klase 011Projekta "Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība" ietvaros skola saņēmusi jaunus apgaismes ķermeņus, kuri tiek nomainīti skolas 1. un 2. stāvā. Darbus veic skolas saimnieks Gundars Boļšis un skolotājs Juris Ločmelis. Sagaidāmais  rezultāts -  enerģijas patēriņš samazināsies vismaz 5 reizes.

Lasīt tālāk ...

IMG 20170904 WA0005Jaunā mācību gada pirmo darba nedēļu uzsākām ar sporta dienu. Skolotāji Iveta Gjača un Aigars Bērziņš bija sagatavojuši 12 interesantas, aizraujošas, jautras disciplīnas. Katrs klases kolektīvs varēja nodemonstrēt savu saliedētību, komandas spēku gan neparastā futbolā, gan makaronu vākšanā, gan mešanā mērķī, gan dažādu bumbu un bumbiņu pārvietošanā, gan „purva” šķērsošanā un citās aktivitātēs.

Lasīt tālāk ...

DSC 0114Katru rudeni šķiet, kas šis 1.septembris ir īpašs, un jauki, ja mēs šādas sajūtas spējam radīt un saglabāt. 1.klases skolēniem un viņu jaunajiem draugiem 12ajiem šī patiešām ir īpaša diena. Lizuma vidusskolā mācības 1.klasē šogad uzsāka 21 skolēns. Svinīgajā pasākumā jau varējām baudīt mazo pirmklasnieku degsmi, drosmi uzstāties un prieku.
Otra lielākā klase ir 9. – ar 20 skolēniem. Lai viņiem izdodas rast kopīgas intereses un sadraudzēties!

Lasīt tālāk ...

9 klases izlaidums 2017 58410. jūnijā Lizuma vidusskolā aizvadīts 9. klases izlaidums. Ceriņu aromāta apvīti, kultūras namā pulcējās vecāki, skolotāji un draugi, lai ar ziediem sveiktu jauniešus. Deviņi skolas gadi paskrējuši nemanot. Savā priekšnesumā meitenes un puiši atcerējās interesantākos notikumus gan sākumskolā ar skolotāju Āriju Fijalu, gan pamatskolas gadus vadot klases audzinatājas Vairas Briedes vadībā. Lai būtu drošāki soļi pirms svinīgā brīža, tāpat kā pirms deviņiem gadiem, viņus zālē ieveda jaunieši, kuri bija devīto lielie draugi 1.klasē. Sveicienus sūtīja arī 8.klases skolēni un kultūras nama pašdarbnieki.

Lasīt tālāk ...

DSC 0647Lielākajai daļai absolventu skolā aizvadīti 12 gadi, un nu jāsaka ardievas. 3.jūnijā 10 divpadsmitās klases skolēni un klases audzinātāja Inga Kadile aicināja uz izlaidumu ar moto „Cik skaisti ir būt!”.
Ar tautasdziesmām tika izteikts prieks par dzīvi, jaunību, par labu kopā dzīvošanu.

Lasīt tālāk ...

DSC 0053Jau piekto gadu par tradīciju kļuvis pasākums „Pieņemšana pie direktores”, kad, noslēdzot mācību gadu, uz skolu tiek aicinātas ģimenes, kuru bērni mācījušies augstā un optimālā līmenī visos mācību priekšmetos. Šogad tādi bija 63, kas ir 47% no visa skolēnu skaita 1. - 12.klasēs. Pasākumā muzikālo priekšnesumu sniedza skolas VIA „Pa stīgai”, dzeju runāja skolotājas Iveta Roziņa,  Anita Kostigova un Solveiga Vilka. Īpašas balvas tika pasniegtas skolēniem, kuru liecībās ir 5 un vairāk vērtējumi „9 un 10”.

Lasīt tālāk ...