Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

DSCN665220. aprīlī Gulbenē pulcējās dejotāji, lai atrādītu žūrijai savu gada laikā padarīto. Šajā mācību gadā mūsu dejotājus skāra lielas izmaiņas, jo tika nomainīta kolektīvu vadītāja. Gan 2. - 3. klašu kolektīvs, gan 4.-6. klašu deju kolektīvs ieguva II pakāpes diplomus. 

Lasīt tālāk ...

DSCN6697Kāpēc ir labi būt vidusskolēnam? Kāpēc ir labi mācīties Lizuma vidusskolā?
Uz šādiem jautājumiem Skolēnu Padomes vidusskolēni atbildēja 21.aprīlī skolas zālē, kad tur pulcējās 8. un 9. klašu skolēni no Kr.Valdemāra, Tirzas un Galgauskas pamatskolām un mūsu 8.un 9.klašu skolēni. Lai kaimiņu skolu pamatskolēnus iepazīstinātu ar Lizuma vidusskolu, ieinteresētu mācīties pie mums, SP organizēja šo tikšanos.

Lasīt tālāk ...

SAM 0626Izpildot mājas darbu, mēs - 7.klase tikām uz ZZ čemionāta pusfinālu Daugavpilī 20.aprīlī.
Pasākums noritēja Daugavpils centrālajā parkā. Bija jāveic dažādi uzdevumi, kas veidoja vienu veselu pasākumu virkni. Mēs piedalījāmies ar aizrautību un, protams, guvām gandarījumu par piedalīšanos. Klases kopējais sauklis bija "Jautri, trakie, draudzīgie, esam garzeķi”.
Paldies mūsu šoferītim Aigaram par izturību.
Paldies arī Markusa mammai par palīdzību un līdzjušanu.
Protams, vislielākais paldies mūsu mīļajai audzinātājai Anitai Evardsonei.

Lasīt tālāk ...

17759679 1886235604924702 1972976194031657133 nJau otro gadu mūsu skolas 1. – 4. kašu kora un zēnu kora dziedātāji apvienojas ar Druvienas pamatskolas attiecīgo vecumu bērniem, lai kopējais saknējums būtu drošāks un spēcīgāks. 12.aprīlī notika novada koru skates, kurā apvienotais 1. – 4. klašu koris un zēnu koris ieguva I pakāpes diplomus. Paldies skolotājām Anitai Ledainei un Līgai Kļaviņai par ieguldīto darbu, sagatavojot dziedātājus. Lepojamies ar jums visiem!
(foto no www.facebook.com/gulbenesnovads )

IMG 5366 Copy8.aprīlī grupa „Pa stīgai” piedalījās jauno izpildītāju festivālā/ konkursā „Burziņš 2017” Cesvainē. Šogad žūrijā bija grupa „Ferrum”, kuri vakara koncertā sniedza savu priekšnesumu. Mūsējie no žūrijas saņēma uzslavu par labu kopskanējumu, Jānis Upenieks saņēma balvu kā labākais bundzinieks un Judīte Valkjuna – kā labāka taustiņinstrumentāliste. Šie panākumi ir vadītāja un visu grupas dalībnieku kopējais sasniegums. Malači, jaunieši!

20170407 110502Pavasara skolas teritorijas sakopšanas talkā piedalījās gandrīz visi 1. – 12. klašu skolēni un skolotāji. Pirmie darbos devās sākumskolēni, lai sakoptu skolas stadionu. Pusdienlaikā skolas apkārtni devās sapost pārējās klases ar audzinātājām. Paldies viņiem par čaklo darbu!
Parasti lielākā problēma ir sakasīto lapu aizvešana.Būtu priecīgi, ja kādam rastos ģeniāla ideja, kā šo grūto darbu paveikt vienkāršāk. Pavasarī papildus darbos atsaucību izrādīja Renāts, Marks, Agnis, Alise, Anita. Paldies viņiem!

Lasīt tālāk ...

DSCN62865.aprīli nu varēs saukt par mūsu Lizuma vidusskolas pirmsskolas grupiņu jauno māju atklāšanas datumu. Ciemos bija ieradušies Gulbenes novada, izglītības pārvaldes pārstāvji, Lizuma pagasta pārvaldes darbinieki, skolotāji un citi viesi. Visus sagaidīja Pepija Garzeķe (Ance Dambrova Krūmiņa), kura arī gribēja iekārtoties kādā no grupiņām. Viņa kopā ar direktori Irēnu Ābeltiņu laipni iepazīstināja ar visām telpām, kur dienu pavadīs mūsu pagasta mazākie iedzīvotāji. Prieks par gaišajām, saulainajām mācību, atpūtas un koplietošanas telpām!
Ar muzikālu sveicienu viesus sagaidīja grupa „Pa stīgai”. Direktore pateicās visiem, kuri atbalsītīja bērnudārza „Kastanītis” ideju, pārbūvēja un iekārtoja jaunās telpas.
Lai izdodas iedzīvoties jaunajās telpās!( Vairāk sadaļā Pirmsskola)

 

DSCN62572.aprīlī skolas grupa „Pa stīgai” piedalījās jauno mūziķu grupu konkursā Viesītē. Startēja 14 grupas no Rīgas, Liepājas, Rēzeknes, Neretas, Ilūkstes, Jēkabpils, Daugavpils, Lejasciema un Lizuma un citurienes. Žūrija bija ļoti nopietna - bundzinieks Guntars Lintiņš, ģitārists Mārcis Auziņš, Madonas ģitāristu sesijas vadītājs Imants Pulkstenis un producents Jānis Kļaviņš.
Iegūta laba muzikālā uzstāšanās pieredze, pašiem gandarījums par savu veikumu.
Kā teica kāds no žūrijas locekļiem - prieks par jauniem,uzņēmīgiem un arī talantīgiem jauniešiem, kas savu brīvo laiku velta mūzikai.

Lasīt tālāk ...

toys main 5c1feeb193fe726a922fafb59d82d5125.aprīlī plkst.16.00 notiks Lizuma vidusskolas pirmsskolas bērnu grupiņu jauno telpu atklāšana.

6.aprīlī plkst. 10.30 pirmsskolnieku gājiens uz jaunajām telpām.

DSCN6201Paralēli vecāku nedēļai skolā norisinājās Skolēnu Padomes jaunā prezidenta vēlēšanas. Notika kandidātu pieteikšanās, priekšvēlēšanu programmu iesniegšana. Katrs klases kolektīvs iesniedza visām trijām kandidātēm jautājumus par to, kā viņas plāno organizēt savu kā prezidenta darbu. Preses konfrencē Amanda, Judīte un Una atbildēja gan uz iesniegtajiem jautājumiem, gan uz vietas uzdotajiem. Ceturtdien notika vēlēšanas, kad katrs 5. - 12.klašu skolēns un skolotāji nobalsoja par jauno Skolēnu Padomes prezidentu.

Lasīt tālāk ...