Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Bernhards, Boriss

9 klases izlaidums 2017 58410. jūnijā Lizuma vidusskolā aizvadīts 9. klases izlaidums. Ceriņu aromāta apvīti, kultūras namā pulcējās vecāki, skolotāji un draugi, lai ar ziediem sveiktu jauniešus. Deviņi skolas gadi paskrējuši nemanot. Savā priekšnesumā meitenes un puiši atcerējās interesantākos notikumus gan sākumskolā ar skolotāju Āriju Fijalu, gan pamatskolas gadus vadot klases audzinatājas Vairas Briedes vadībā. Lai būtu drošāki soļi pirms svinīgā brīža, tāpat kā pirms deviņiem gadiem, viņus zālē ieveda jaunieši, kuri bija devīto lielie draugi 1.klasē. Sveicienus sūtīja arī 8.klases skolēni un kultūras nama pašdarbnieki.

Lasīt tālāk ...

DSC 0647Lielākajai daļai absolventu skolā aizvadīti 12 gadi, un nu jāsaka ardievas. 3.jūnijā 10 divpadsmitās klases skolēni un klases audzinātāja Inga Kadile aicināja uz izlaidumu ar moto „Cik skaisti ir būt!”.
Ar tautasdziesmām tika izteikts prieks par dzīvi, jaunību, par labu kopā dzīvošanu.

Lasīt tālāk ...

DSC 0053Jau piekto gadu par tradīciju kļuvis pasākums „Pieņemšana pie direktores”, kad, noslēdzot mācību gadu, uz skolu tiek aicinātas ģimenes, kuru bērni mācījušies augstā un optimālā līmenī visos mācību priekšmetos. Šogad tādi bija 63, kas ir 47% no visa skolēnu skaita 1. - 12.klasēs. Pasākumā muzikālo priekšnesumu sniedza skolas VIA „Pa stīgai”, dzeju runāja skolotājas Iveta Roziņa,  Anita Kostigova un Solveiga Vilka. Īpašas balvas tika pasniegtas skolēniem, kuru liecībās ir 5 un vairāk vērtējumi „9 un 10”.

Lasīt tālāk ...

DSCN7118Rit pēdējās mācību gada dienas. Šodien Pagalma svētki! Iesākums tāds nopietnāks, bet sirsnības un pozitīvu emociju pilns. Skolā maija beigas ir ražas laiks, tāpēc ievācam gada laikā "saražoto". Veicies ir ļoti labi - 64 skolēni, kas šajā gadā mācījušies augstā un optimālā līmenī (vienkāršā valodā - labinieki), vēl tikpat lielam skaitam skolas atzinības par augstiem sasniegumiem atsevišķos priekšmetos ("9" un "10").

Lasīt tālāk ...

IMG 20170528 WA0000Cēsīs 27.maijā pulcējās skolu kolektīvi no visas Latvijas, lai piedalītos tautas deju festivālā „Latvju bērni danci veda”.
Uz festivālu bija ieradušies 260 dažāda vecuma skolēnu deju kolektīvi. Kopā deju svētkos piedalījās 5400 dejotāju. Gulbenes novada priekšnesums, kurā piedalījās arī mūsu skolas 4. – 6.klašu deju kolektīvs, saucās „Kas pazītu vasariņu, ja ziediņi neziedētu”.
                Vakarpusē visi dejotāji pulcējās uz gājienu Vienības laukumā, lai vēlāk cauri vecpilsētai dotos uz Pils parku, kur norisinājās festivāla noslēguma lielkoncerts, kuru apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju.Vēlu vakarā atgiežoties mājās dejotāji bija noguruši, bet priecīgi par jauki pavadīto dienu un skaisto koncertu. Paldies deju skolotājai Lāsmai Skutānei un  Marta, Lauras, Rainera un Lukas mammām par atbalstu. 

Lasīt tālāk ...

IMG 20170526 WA0026Visa mācību gada garumā skolēniem ir iespēja kļūt par Bērnu žūrijas dalībniekiem. Tas nozīmē, ka čakli jālasa grāmatas un jāizsaka savs vērtējums. Paši aktīvākie lasītāji kā balvu saņēma iespēju piedalīties ekskursijā. Bērni kopā ar skolotājām Ingu Kadili un Silviju Štokni apmeklēja Rūdolfa Blaumaņa memoriālo muzeju Brakos. Pēc gides stāstījuma bija iespēja izspēlēt dažādas Blaumaņa darbu ainiņas, iejusties varoņu lomās. Vēl ekskursijā ietilpa arī Gaiziņš un trušu audzētavas apmeklējums. Jauka, piedzīvojumiem bagāta diena . Lai arī nākošgad čakli lasās grāmatas!

IMG 20170526 WA000626.05.2017. plkst.11.00 - 22.00 Gulbenē, Ozolkalnā, Lejasciemā Vidzemes skolēnu dziesmu diena Gulbenes novadā “BrāliBrāli, skani tāli!”. Tajā piedalās arī mūsu skolas 5.-.8.klašu un Druvienas pamatskolas apvienotais koris. Dienas laikā koristi veica dažādus uzdevumus. Vakarā Lejasciema estrādē pasākuma dalībnieku koncerts. 

Lasīt tālāk ...

34864160425 94f30a175a b2016./2017.mācību gadā skolas Teātra studija iestudēja A.Niedzviedža lugu: “Kāpēc es?!” Iestudēšanas process bija garš un diezgan sarežģīts, jo režisorei Rūtai Boktai tā bija pirmā iestudētā izrāde. Teātra studijā darbojās 11 jaunieši no 6-12.klasei. Jaunieši bija ļoti dažādi, tāpēc tas iestudēšanas procesu padarīja ļoti aizraujošu un interesantu.
24.maijā skolas zālē varējām vērot pirmizrādi, kas vienlaikus bija arī Gulbenes novada Skolēnu teātru skates izrāde. Pie mums bija ieradusies žūrija: Edīte Siļķēna, Ineta Krastiņa un Solveiga Vilka.

Lasīt tālāk ...