Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Vilhelms, Vilis

DSCN94942. martā 5. - 7. klase sanāca kopā, lai izspēlētu šī gada lielā jubilāra R. Blaumaņa darbu „Velniņi”. Katrai klasei bija jāiestudē divi šī darba fragmenti, tā visi kopā varējām pārlapot „Velniņu”sižetu. Klasēm vislabāk patika šādi lomu tēlotāji- Annika kā bērnu ķērāja, Dans un Sandijs vērša un saimnieka lomā, Kristers T. un Niks, Rainers kā velniņi, Ģirts kā elles sargs. Bija prieks, ka mazie aktieri bija padomājuši gan par tērpa detaļām, gan atbilstošu fona mūziku.

Jubileju svin ar kūku. Šoreiz katra klase bija aicināta izcept savu kūku, bija prieks par 7.klases meitenēm, jo viņas bija radījušas divas kūkas. Paldies Ingara vecmammai, kura visus iepriecināja ar māju torti, un 6.klases meitenes visiem bija sarūpējušas vafeles un kruasānus. Bet gribētos, lai visi pēc šodienas svētkiem atcerētos galvenās „Velniņu” mācības – ja neesi skolā mācījies, no tā jau cietīsi vispirms pats un ka katrā no mums sēž iekšā velniņa daba. Vismaz piektie arī nākamgad grib šādi svinēt kāda rakstnieka jubileju. (I.Kadile)

DSCN9494
 • DSCN9494
 • 45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

  Laika apstākļi

  Ēdienkarte

  gezond eten

  Skolas autobuss

  skolas autobuss

  Labākie mācībās

  labaki