Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Vilhelms, Vilis

DSCN9524
DSCN9524
  Šodien, 2.martā,  skolas durvis vēra septiņi mūsu skolas absolventi, lai prezentētu savu mācību iestādi, kurā viņi pašlaik studē vai to darījuši pirms dažiem gadiem. Uz aicinājumu atsaucās pagājušā gada 12. klases skolēni Reinis Beitiks, Ritvars Sebris, Edijs Rukmanis, kuri mācās RTU, Justīne Skudra – Rīgas stila un modes skolā, Alise Petrika – mācības turpina Valsts Policijas koledžā, Linda Dambe – beigusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu un Rūdolfs Dambrovs – absolvējis LLU. Video sveicienu bija atsūtījusi Vanda Bariņa, kura studē Vidzemes Augstskolā. 

Ko viņi gribēja ieteikt vidusskolēniem? Par savu nākotnes profesijas izvēli vai vismaz virzienu jāsāk domāt jau laicīgi, lai vairāk uzmanības pievērstu sev turpmāk nepieciešamajiem mācību priekšmetiem, jāmācās, jācenšas saplānot savu laiku, saprast, ka viss ir atkarīgs tikai no paša pieliktā darba, lai kaut ko sasniegtu, jābūt aktīviem, jāmācās „nepazust” un „neiekrist” jaunajos izaicinājumos Rīgā.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Labākie mācībās

labaki