Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gvido, Atvars

Valsts kancelejas informācija par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim.

Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13. marta mācību process visas izglītības iestādēs norisināsies attālināti. Vienīgais izņēmums ir centralizētie valsts pārbaudījumi (eksāmeni), kas joprojām norisināsies klātienē, skolās.

Tāpat ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukti treniņi, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13. martā šajā iestādē ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums par to, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis, nav bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. Šajā apliecinājumā jābūt arī norādītam, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

7.martā Domina Shopping norisinājās Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības Aģentūras-LIAA organizētais skolēnu mācību uzņēmumu(SMU) Latvijas mēroga pasākums #Cits Bazārs pavasarī, pulcējot 270 labākos skolēnu mācību uzņēmumu un 900 jauno uzņēmēju no visas Latvijas.
Lizuma vidusskolu pārstāvēja divi SMU:
 Flamingo-Līga Lana Kalneja 7.klase,Endija Beļinska un Aleksa Galviņa 8.klase piedāvājot krāsotās maiciņas ar individuālu izšuvumu.
 Golden Wood pārstāvēja Ervīns Mārcis Trūle,Ričards Oņiskivs un Mārcis Klieders no 7.klases ar produktiem,kam izmantoti otrreizējā pārstrādē-ķēdes un riteņgumijas aksesuāri, piekariņi, kā arī koka dāvanu kastītes.

Lasīt tālāk ...

27.februārī Vidzemes reģiona skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē Gulbenes novadu pārstāvēja mūsu skolas 12.klases skolnieks Dāvis Deivids Bukovskis. Viņš pētījuma "Dzīves līmeņa salīdzinājums - Latvijā un Lielbritānijā" rezultātus prezentēja sociālo zinātņu jomas ekonomikas un uzņēmējdarbības sekcijā. Par savu veikumu Dāvis saņēma pateicības rakstu. Paldies skoltājai Inesei Dārziņai par atbalstu un padomiem!

No 28.02.-1.03.Starptautiskā izstāžu centrā Ķīpsala notika ikgadējā starptautiskā izglītības izstāde”Skola 2020”, kuru apmeklējām arī mēs, Lizuma vidusskolas 9.-12. klases skolēni ar skolotājām.
Izstādē "Skola 2020" piedalās gandrīz visas valsts un privātās augstskolas, kuras iepazīstinās ar uzņemšanas noteikumiem, jaunajām studiju programmām, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm.

Lasīt tālāk ...

Šodien, 25.02., Balvos reģionālajā skatuves runas konkursā piedalījās Normunds Ērglis un Raivis Rautmanis. Patiesi, nesamākslojot un netēlojot, rodot kontaktu ar klausītājiem - tā uzstājās mūsu skolēni. Rezultāts - augstākā pakāpe abiem puišiem! Malači! Tā turpināt! Paldies skolotājām Anitai Kostigovai, Ingai Kadilei un Solveigai Vilkai, kas palīdzēja sagatavoties konkursam! Lieliski startēja visi Gulbenes novada pārstāvji, jo arī Zanei Salmiņai (GNVĢ) un Justīnei Aldersonei ( Rankas pamatskola) - 1.pakāpes diplomi.

Lasīt tālāk ...

Cesvainē 22. februārī konkursā „No baroka līdz rokam” žūrijai savu sniegumu rādīja mūsu skolas vokāli instrumentālais ansamblis „Gadalaiki” , skolotājs Juris Ivanovs, vokālais pedagogs Liena Vaļģe. Grupā darbojas Evelīna Ševcova, Megija Salmiņa, Marika Bazaleli un Ritvars Lācis. Šī bija ansambļa pirmā skate. Sūrais darbs ir atalgojies un rezultātā iegūts I pakāpes diploms. Malači!

Lasīt tālāk ...

Novada skatuves runas konkursā mūsu skolu pārstāvēja trīs puiši - Normunds Ērglis (4.kl.), Martins Biezais (3.kl.)un Raivis Rautmanis(11.kl.).
Esam ļoti priecīgi un lepni par viņu sniegumu! Martinam 1.pakāpes diploms, bet Normunds un Raivis saņēma augstākās pakāpes diplomus un ir izvirzīti tālāk uz reģiona saktuves runas konkursu.
Paldies skolotājām Ivetai Gjačai, Anitai Kostigovai, Ingai Kadilei par skolēnu sagatavošanu šim konkursam.

Šis gads ir skolēnu dziesmu un deju svētku gads. Arī mūsu skolas mazākie un lielākie dejotāji nopietni gatavojas, lai sekmīgi startētu skatēs.
20. februārī Lizuma kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Veiksme” un skolas kolektīvs „Veiksmes” studija piedalījās Valmieras kultūras centrā deju koncertā „Es dejoju, gavilēju!” kopā ar dejotājiem no Valmieras, Cēsīm, Limbažiem, Rūjienas.
Izaicinājums, it īpaši mazajiem dejotājiem, bija aizpildīt visu milzīgo skatuvi, ar ko viņi veiksmīgi tika galā, neapjuka un koncertā saņēma skatītāju sirsnīgus aplausus.

Lasīt tālāk ...

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki