Vārda dienu šodien svin: Minna, Vilhelmīne

IMG_6467
Sestdien, 26.maijā, Daugavpilī norosinājās deju festivāls „Latvju bērni danci veda”. Daudzo dejotāju vidū bija arī mūsu skolas 3., 4. klašu un 5. – 7. klašu deju kolektīvi, vadītāja Iveta Eiduka. Vispirms jau tā bija balva -  ekskursija uz lielāko Latgales pilsētu. Pēc rīta mēģinājuma gan mazie, gan lielākie mūsu dejotāji varēja baudīt sauli, izpriecāties  pilsētas rotaļu laukumā.

Pēcpusdienā, karstas saules sildīti, vairāk nekā 5000 dejotāju no visas Latvijas pulcējās Vienības laukumā uz svētku atklāšanu. Svētku gājiena dalībnieki devās uz Daugavpils  Ledus halli, kur izdejoja sava novada svētku deju programmu.

Paldies skolotājai Ivetai Eidukai par ieguldīto darbu deju mēģinājumos. Paldies Aigai Ģēģerei par rūpēm par dejotāju baltajām blūzēm. Paldies mammām -  Daigai Pajatei, Dinārai Popai, Indrai Bazaleli un Ševcovu ģimenei par kopā pavadīto dienu, par bizītēm, pastalām, par rūpēm deju festivālā.