Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Eleonora, Ariadne

IMG_5976
IMG_5976
Saulainā un siltā piektdienas rītā pie skolas pulcējās Bērnu un jauniešu žūrijas dalībnieki, kuri devās ekskursijā uz Vecpiebalgu, kur apmeklēja K. Skalbes muzeju “Saulrieti”, uzzināja daudz jaunu faktu par viņa dzīvi. Apskatījās "sfēras mājas".Atpakaļceļā skolēni ciemojās “Kalna Pakalniešu” mājās. Skolēnus tur uzņēma ļoti strādīga saimniece, kura iepazīsitnāja un deva iespēju izbaudīt savu darba dienu saimniecībā.


Stāsta Dāvis Bukovskis: „Degustējām mājas sierus un mājas saldējumu. Meitenes palīdzēja gatavot sieru, puiši nesa malku kurtuvei, barojām cālīšus, dzirdījām mazos jēriņus. Saimniece bija sajūsmā, par tik strādīgiem un čakliem jauniešiem - skolotājas S. Štokne un A. Kostigova jūtās ļoti lepnas. Aizvadījām jauku, interesantu dienu!”

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki