Vārda dienu šodien svin: Minna, Vilhelmīne

IMG_5976
Saulainā un siltā piektdienas rītā pie skolas pulcējās Bērnu un jauniešu žūrijas dalībnieki, kuri devās ekskursijā uz Vecpiebalgu, kur apmeklēja K. Skalbes muzeju “Saulrieti”, uzzināja daudz jaunu faktu par viņa dzīvi. Apskatījās "sfēras mājas".Atpakaļceļā skolēni ciemojās “Kalna Pakalniešu” mājās. Skolēnus tur uzņēma ļoti strādīga saimniece, kura iepazīsitnāja un deva iespēju izbaudīt savu darba dienu saimniecībā.

Stāsta Dāvis Bukovskis: „Degustējām mājas sierus un mājas saldējumu. Meitenes palīdzēja gatavot sieru, puiši nesa malku kurtuvei, barojām cālīšus, dzirdījām mazos jēriņus. Saimniece bija sajūsmā, par tik strādīgiem un čakliem jauniešiem - skolotājas S. Štokne un A. Kostigova jūtās ļoti lepnas. Aizvadījām jauku, interesantu dienu!”