Vārda dienu šodien svin: Minna, Vilhelmīne

IMG_6540
Mācību gada noslēgumā visa skolas saime pulcējās kopā,lai atskatītos uz mācību gada skolēnu sasniegumiem un labajiem darbiem. Direktore I.Ābeltiņa izsniedza diplomus par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un sporta sacensībās. Jau kuro gadu skolā ir tiek pasniegtas Skolotāju īpašās balvas. Šogad tās izpelnījās skolēni par jauku „ labrīt”, uzcītību savu un drauga matemātikas rezultātu uzlabošanu, vienkāršu maza cilvēciņa draudzību, atsaucību, nesavtīgu dalīšanos, attieksmi stundās.Saldas kūkas no saimnieces Sanitas šogad saņēma 2.klase un 10.klases puiši.

Muzikālus priekšnesumus sniedza jaunais skolas VIA. Prieks par viņu izaugsmi gada laikā.
Čakli un aizrautīgi skolēni darbojušies robotikas pulciņā un modelēšanas pulciņā. Varējām aplūkot dažādus robotus, kas seko līnijām (arī ar laika fiksēšanu), raķetes, kas uzšāvās gaisā tādā ātrumā, ka skatītājiem elpa aizrāvās.
Robotikas pulciņu vada bijušais lizumnietis Jānis Strods. Darbošanās ar robotiku nav lēta, tāpēc milzīgs paldies par materiālo atbalstu Bergu ģimenei, it īpaši am. Dalībnieki ir priecīgi un mēs visi novērtējam šo dāsnumu.
Modelēšanas pulciņu vada Juris Ločmelis. Pagājušajā gadā jaunieši veidoja lidmašīnu modeļus un laida tos gaisā, šogad topā ir raķetes. Ar lielu sajūsmu tika uzņemta šo modeļu straujā uzšaušanās gaisā.

Mūsu tradicionālajos Pagalma svētkos šogad bija ieradušās vairākas indiāņu ciltis, kas sacentās veiklībā, ātrumā un vienotībā. Galvenais indiāņu vadonis Rudā Lapsa iepazīstināja ar cilts likumiem, visiem laipni paziņoja, ka pusdienās būs bifeļa gaļa un ar īstiem indiāņu izsaucieniem bijām gatavi cīņām! Kā parasti šādā aktivitātēs bez vecāku palīdzības nekādi neiztikt! Skola ir iesaistījusies Veselību veicinošo skolu tīklā. Tāpēc šīs indiāņu spēles notika Latvijas Veselības nedēļas ietvaros.