Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Eleonora, Ariadne

DSC 0506Katru pavasari skolā pienāk diena, kad atvadas saviem skolā pavadītajiem gadiem saka divpadsmitie. Šogad mūsu 2017./2018. mācību gada absolventi un viņu klases audzinātāja Anita Kostigova izlaidumā runāja caur ceļazīmēm.
„Vienādas nozīmes krustojums - lielais iespēju lauks. Mums viss ir priekšā. Ir virzieni, tagad atliek izvēlēties. Tici sev, jo tikai tu pats esi ceļš pie sevis. Katrs dosimies savā ceļā. Neviens ceļs šai pasaulē nav viegls. Arī tas, kuru tu izvēlies.

Atbildi nevari iegūt, skatoties tikai pa labi un pa kreisi. Tev ir jāskatās sevī un jāatrod ceļš, kas palīdz atrast savu vietu. Vai tas būs pareizais virziens - laiks rādīs!”
Lai izdodas katram atrast pareizo ceļu, sekot ceļazīmēm, tikt laukā no strupceļiem, nepaslīdēt uz slidena ceļa, novērtēt situāciju, pirms kur trauktie! Esiet uz sava galvenā ceļa – iegūstiet cieņu, kontrolējiet savu dzīvi un tieciet galā ar grūtībām!

DSC_0506
 • DSC_0506
 • 45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

  Laika apstākļi

  Stundu saraksts

  stundu saraksts

  Ēdienkarte

  gezond eten

  Skolas autobuss

  skolas autobuss

  Pasākumu plāns

  kal 1

  Labākie mācībās

  labaki