Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Eleonora, Ariadne

DSC_0502
DSC_0502
„Šie ir ziedošas jaunības un pieaugšanas svētki, kad saproti –dzīve sāks notikt citos ceļos, jaunās domās un savādākās jaunās dzīves zinību apguvēs.
Te viņi ir- Lizuma vidusskolas 9.klases audzēkņi, mūsējie jaunieši!
Dēli, meitas, brāļi-māsas, draugi un domubiedri
Katrs no viņiem – īpašs, neatkārtojams, ar visu, kas viņu padsmit gados ieraudzīts, iegūts un sirds sajūtās saprasts!”- ar šādiem vārdiem Lizuma vidusskolas 9.klases izlaidumu iesāka viņu klases audzinātāja Iveta Roziņa.


Šogad pamatskolas beigšanas dokumentu saņēma 19 skolēni. Svētku pasākumā viņi runāja par savām bērnības un skolas laika atmiņām un spilgtākajiem mirkļiem. Lūk, daži citāti no jauniešu pārdomām pirms izlaiduma:
„Mēs visi nākam no savas bērnības un katram tā saistās ar citādiem gaismas mirkļiem.
Paldies, mana brīnumainā bērnības garša! Ticu - lai kur mēs arī būtu -mēs savas bērnības mākonim pieliksim sirds atmiņās zelta maliņas.
Sapņi ir kā pasaka, kuru tu redzi savām acīm. Sapņi ir brīvība, jo savā iztēlē tu vari radīt visu, ko vēlies. Mans sapnis ir sveika un laimīga mūsu ģimene. Man patīk sapnī redzēt, ka mēs dzīvojam mūžīgi.
Šajos gados esmu izaudzis par pārliecinātu un spēcīgu cilvēku. Lizums man ir devis iespēju par tādu kļūt. Skolotāji, ģimene un draugi ir vienmēr man palīdzējuši.
Paldies skolotājiem par skolā pavadīto laiku, iegūtajām zināšanām un apjausmu - cik daudz mēs vēl nezinām!
Tas ir mazliet dīvaini - būt šeit uz skatuves un zināt, ka šis ir mūsu izlaidums, un kāds dzīves posms beidzas. Un šie piedzīvotie gadi bijuši priecīgi un dulli, gribot un negribot mācīties, tomēr šis ir mūsu laiks! Un viss, ko esam šiet Lizumā, mājās, skolā piedzīvojuši - būs pamats turpmākajām dzīves apjausmām...”
Veiksmi turpmākajās skolas gaitās!

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki