Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Eleonora, Ariadne

IMG_7872
IMG_7872
No 16. līdz 22. jūlijam Dāvis Deivids Bukovskis, Guna Gunita Zvaigznekalne, Samanta Ozoliņa, Nikola Šuļja un skolotāja Dace Bumbure piedalījās Erasmus + apmaiņas projektā “Dress up and go” Wasilkos, Polijā.


Lūk,ko stāsta Nikola par aizvadīto nedēļu: „Šajā projektā piedalījās latvieši, rumāņi, slovāki, poļi un itāļi. Brauciens uz Poliju bija garš, 3.5h līdz Rīgai un vēl 10 stundas no Rīgas uz Belastoku. Polijā ieradāmies pašā vakarā, un tur jau mūs sagaidīja projekta vadītāja Elizabete Andraka un aizveda līdz internātam, kopīgi pavakariņojām un varējām iekārtoties numuriņos.
Otrdiena bija bagāta ar iepazīšanās spēlēm, lai sadraudzētos, iemācītos cits cita vārdus. Šajā dienā mācījāmies futbola apģērbu nosaukumus dažādās valodās. Otrdienas vakars noslēdzās ar poļu un slovāku kultūras vakaru, kur viņi prezentēja sevi un savu valsti.
Trešdien braucām uz Belastoku. Tur mūs sadalīja jauktās grupās un 2 stundu laikā bija pilsētā jāatrod noteiktas vietas. Pēcpusdienā mums dejotāji no Čečenijas mācīja 'chechen dance' un trešdienas vakars noslēdzās ar mūsu pašu latviešu kultūras vakaru, kur mācījām dažādus soļus no latvju tautas dejām, kā arī kopīgi spēlējam spēles, cienājām ar konfektēm „Lizuma gotiņa”, Jāņu sieru, rupjmaizi ar medu.
Ceturtdien devāmies uz Belastokas skolu, kur arī notika dažādas aktivitātes. Pēcpusdienā bija volejbola mači, kad kārtīgi varējām pasportot. Bija ļoti interesanti spēlēt ar citu tautu jauniešiem. Gāja ļoti jautri. Sapratām, ka mums ļoti patīk, tāpēc katrā brīvajā brīdī devāmies uz sporta zāli, un tā arī vairāk sadraudzējāmies un iepazināmies. Vakarā bija rumāņu kultūras vakars.
Piektdien arī devāmies uz Belastokas skolu, kur mācījāmies apģērbu vārdus citās valodās. Pēcpusdienu intereasanti pavadījām piedzīvojumu parkā, kur varēja jautri pavadīt laiku šķēršļu trasē. Vakarā bija itāļu vakars. Viņi mums bija sagatavojuši visdažādākās itāļu picas un spagetti.
Sestdiena - pēdējā diena. Rīta pusē bija folkloras un ģeogrāfijas spēle, kad mācījāmies tautu tērpu nosaukumus citā valodā, kā arī uzzinājām citu valstu lielākas pilsētas un to atrašanās vietas.
Pēcpusdienā devāmies pastaigā pa Wasilkiem. Šīs divas pilsētas ir bagātas ar dažādām baznīcām, katrai bija grezna un skaista arhitektūra.
Vakarā vēl kopīgi parunājām, padejojām. Bija ļoti, ļoti skumji, ka jādodas mājās, jo mums visiem tur ļoti patika. Žēl, ka projekts bija tikai nedēļu. Esam priecīgi, ka ieguvām jaunus draugus un prieks, ka iepazināmies ar ļoti sirsnīgu projekta vadītāju Elizabeti.
Esam atgriezušies mājās ar pozitīvām emocijām un labām atmiņām!”

ozio_gallery_nano

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki