Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ineta, Inta, Intra

FEB_4259
FEB_4259
Skolā pēc ļoti daudzu gadu pārtraukuma atkal notika muzikāls pasākums POPIELA. Priekšnesumus bija sagatvojuši 2. - 12 . klašu skolēni, skolotāji un vecāki. Kā jau lielos festivālos, ārzemju grupas „iesildīja” pašmāju mākslinieki - VIA „Gadalaiki” un „Tikmēr kamēr”. Žūrijas grūto pienākumu pildīja skolas absolventi Vanda Jurita Bariņa un Jānis Upenieks, Skolēnu Padomes prezidentes vietnieks Dāvis Deivids Bukovskis un pirmsskolas muzikālā audzinātāja Dace Eihmane.

Viņiem negāja viegli, jo katrs bija piedomājis pie priekšnesuma izpildījuma, tērpiem, kustībām. Pēc žūrijas vērtējuma par trīs labākajiem priekšnesumiem tika atzīti 12. klase, 2. klases un meiteņu - Renātes, Endijas un Krisitānas priekšnesumi. Direktores specblavu saņēma 2. klases mazie reperi. Lieliskus pārsteiguma pilnus mirkļus Popielā sagādāja skolotāju un vecāku krāsainie, jestrie priekšnesumi. Prieks, ka mums ir tik atsaucīgi vecāki un drosmīgi pārvērtībām skolotāji.
Liels paldies Ozoliņu ģimenei par sagādāto galveno balvu, skolas saimniecei Sanitai Tabūnei par izceptajām picām, SIA "Skrīveru saldumi" un Sanitai Kadancevai par saldajām balvām visiem pasākuma dalībniekiem. Pasākumu foto mirkļos iemūžināja Raivis Klieders un Krišus Muktupāvels. Paldies viņiem.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki