Vārda dienu šodien svin: Meldra, Meldris, Melisa

Provizoriskie autobusu maršruti 2019./2020.m.g.

bus

LAI LEJUPLĀDĒTU PREZENTĀCIJU, KLIKŠĶINI ŠEIT

Ir jautājumi, raksti  lizuma.vidusskola@gulbene.lv

FEB_4259
Skolā pēc ļoti daudzu gadu pārtraukuma atkal notika muzikāls pasākums POPIELA. Priekšnesumus bija sagatvojuši 2. - 12 . klašu skolēni, skolotāji un vecāki. Kā jau lielos festivālos, ārzemju grupas „iesildīja” pašmāju mākslinieki - VIA „Gadalaiki” un „Tikmēr kamēr”. Žūrijas grūto pienākumu pildīja skolas absolventi Vanda Jurita Bariņa un Jānis Upenieks, Skolēnu Padomes prezidentes vietnieks Dāvis Deivids Bukovskis un pirmsskolas muzikālā audzinātāja Dace Eihmane.

Viņiem negāja viegli, jo katrs bija piedomājis pie priekšnesuma izpildījuma, tērpiem, kustībām. Pēc žūrijas vērtējuma par trīs labākajiem priekšnesumiem tika atzīti 12. klase, 2. klases un meiteņu - Renātes, Endijas un Krisitānas priekšnesumi. Direktores specblavu saņēma 2. klases mazie reperi. Lieliskus pārsteiguma pilnus mirkļus Popielā sagādāja skolotāju un vecāku krāsainie, jestrie priekšnesumi. Prieks, ka mums ir tik atsaucīgi vecāki un drosmīgi pārvērtībām skolotāji.
Liels paldies Ozoliņu ģimenei par sagādāto galveno balvu, skolas saimniecei Sanitai Tabūnei par izceptajām picām, SIA "Skrīveru saldumi" un Sanitai Kadancevai par saldajām balvām visiem pasākuma dalībniekiem. Pasākumu foto mirkļos iemūžināja Raivis Klieders un Krišus Muktupāvels. Paldies viņiem.