Vārda dienu šodien svin: Līksma, Bārbala

uzd hSveicināti!

Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus!

index
Sestdien, 9. martā, no plkst. 12.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē norisinājās ikgadējie “Lielie lasīšanas svētki” – LR Kultūras ministrijas finansētās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018” noslēguma un apbalvošanas pasākums. Tajā piedalījās ap 700 žūrijas bibliotēku delegāti – bērni, jaunieši un pieaugušie, kuri ieradās Rīgā no visiem Latvijas novadiem. Lizuma vidusskolu šajā pasākumā pārstāvēja 4. klases čaklākā lasītāja Anete Akmene.
Priecājamies par mūsu skolas čaklajiem lasītājiem un novēlam piedzīvojumu un zinātkāri, vēlmi atklāt noslēpumus un izzināt pasauli, lasot aizraujošos literāros darbus.