Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ritvars, Oskars, Anvars

IMG_20190418_102916
IMG_20190418_102916
Pozitīvā gaisotnē un priecīgā un saviļņotā atmosfērā pavadījām dienu pirms Lieldienu brīvdienām, jo skolā notika tikšanās, paraugdemonstrējumi un turnīrs, ko organizēja Ingus Rutulis & co - kendama kultūras ieviesējs Latvijā.


Atgriezies no Norvēģijas, kur garo distanču sacensībām trenēja haskijus, valmierietis Ingus Rutulis ar iekrātiem 3000 eiro pusgada laikā Rīgā izveidojis veiksmīgu biznesu un vienlaikus radījis teju vai apvērsumu jauniešu brīvā laika pavadīšanas paradumos – viņš atvēris pirmo specializēto kendamu veikalu Latvijā Ke ke kendama. Ingus ar draugiem kļuvuši par Latvijas jauniešu elkiem un aizrāvuši skolu jaunatni ar kendamu. Citur pasaulē jau bijuši vairāki kendamas popularitātes viļņi, kas atgriežas atkal un atkal – šobrīd ir kendamas uzvaras gājiens Latvijā un, protams, arī Lizumā.
Kādi tik kendama triki tur nav! Nosaukumus jau gan zina tikai paši spēlētāji. Un koordinācija, reakcija un veiklība vajadzīga daudz lielāka nekā sēžot pie telefona! Labākie izrādījās Ervīns Mārcis Trūle, Rainers Valters Pops un Adrians Brics.
Kā stāsta šodienas sacensības dalībnieki, bija liels uztraukums, kājas drebēja. Nepaveicas kādreiz un izstāties no turnīra jau sākumā ir sāpīgi. Bet arī zaudēt jāmācās.
Labākie kendamisti saņēma vērtīgas balvas, 4 skolēni tika pie jauna kendama. 

Paldies  SIA "Skrīveru saldumi"un Sanitai Kadancevai par sagādātajām saldajām pārsteiguma blavām mūsu šodienas pozitīvajiem ciemiņiem.

No puišiem tika saņemtas atsauksmes dienas beigās par ciemošanos Lizumā  - viņu diena esot aizsākusies ļoti jauki, pozitīvām emocijām bagāti, patikuši mūsu skolas jaunie kendama spēlētāji. Jātrenējas, jo rudenī puiši apsolīja atbraukt atkal!

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki