Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Vilhelms, Vilis

DSCN1750
DSCN1750
Skolā jau labu laika notika gatavošanās uzņemt ciemos savas vecmāmiņa /omītes, vectētiņus /opīšus. Bērni zīmēja zīmējumus, rakstīja mīļus savu vecvecāku aprakstus, mācījās dzejoļus un dziesmas. Nu tā diena bija klāt, kad Lizuma pilī ciemojās mīļi viesi. Daudzi viņi dzīvo tepat netālu, bet daži mēroja ceļu no Rīgas, Tērvetes. Prieks, ka savu mazo mīluļu aicinājums atbraukt uz skolu tiek atbalstīts.


Lūk, kādas pārdomas ir omītei Anitai Kostigovai:
„Šodien Lizuma vidusskolā notika vecvecākiem veltīts pasākums. Zālē valdīja patīkams satraukums, gaidot koncerta sākumu. Katrs klātesošais ar nepacietību gaidīja sava mazbērna uzstāšanos. Pasākuma ievadā skolotājas veltīja sirsnīgus vārdus vecmāmiņām un vectētiņiem, kas bija ieradušies skolā, un atgādināja mums, cik ļoti bērni mūs mīl. To varēja redzēt arī bērnu mirdzošajās acīs priekšnesumu laikā.Katrs bērns centās saskatīt un smaidīt tieši savai vecmāmiņai vai vectētiņam. Dejas mijās ar dziesmām, klavierskaņdarbiem un dzeju. Nobeigumā katrs vecvecāks saņēma ar mīlestību gatavotu apsveikumu. Prieks un labs noskaņojums bija visiem.”

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki