Vārda dienu šodien svin: Sibilla, Teika, Lita

uzd hSveicināti!

Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus!

DSCN1750
Skolā jau labu laika notika gatavošanās uzņemt ciemos savas vecmāmiņa /omītes, vectētiņus /opīšus. Bērni zīmēja zīmējumus, rakstīja mīļus savu vecvecāku aprakstus, mācījās dzejoļus un dziesmas. Nu tā diena bija klāt, kad Lizuma pilī ciemojās mīļi viesi. Daudzi viņi dzīvo tepat netālu, bet daži mēroja ceļu no Rīgas, Tērvetes. Prieks, ka savu mazo mīluļu aicinājums atbraukt uz skolu tiek atbalstīts.

Lūk, kādas pārdomas ir omītei Anitai Kostigovai:
„Šodien Lizuma vidusskolā notika vecvecākiem veltīts pasākums. Zālē valdīja patīkams satraukums, gaidot koncerta sākumu. Katrs klātesošais ar nepacietību gaidīja sava mazbērna uzstāšanos. Pasākuma ievadā skolotājas veltīja sirsnīgus vārdus vecmāmiņām un vectētiņiem, kas bija ieradušies skolā, un atgādināja mums, cik ļoti bērni mūs mīl. To varēja redzēt arī bērnu mirdzošajās acīs priekšnesumu laikā.Katrs bērns centās saskatīt un smaidīt tieši savai vecmāmiņai vai vectētiņam. Dejas mijās ar dziesmām, klavierskaņdarbiem un dzeju. Nobeigumā katrs vecvecāks saņēma ar mīlestību gatavotu apsveikumu. Prieks un labs noskaņojums bija visiem.”