Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Sindija, Sintija, Elfrīda

 

SAM_1080
SAM_1080
 Sestdien ,11. maijā mūsu skolas 8. un 9. klases komandas, katra 5 cilvēku sastāvā, devās uz "FIZMIX Eksperiments" fizikas festivālu, lai kopā ar citu skolu jauniešiem cīnītos par uzvaru. Finālā piedalījās 62 komandas no sākotnējām 262 komandām, kuras izturējušas neklātienes kārtu “FIZMIX Eksperiments". Fināls sastāvēja no trīs kārtām, un konkurence bija liela.

Diemžēl līdz lielajam finālam netikām, tomēr esam gandarīti par iespēju piedalīties. Visas dienas garumā festivālā bija iespēja piedalīties radošās aktivitātēs, izziņas pieturās un laimēt balvas konkursos un spēlēs. Izmēģinājām paštaisītas raķetes, bija iespēja taisīt robotus un veikt daudz interesantus eksperimentus. Festivāla noslēgumā tikām gan pie vērtīgām balvām, gan jaunām zināšanām. Sākām lielu paldies skolotājam Jurim Ločmelim par šo iespēju.(I.R.Tabūne, 9.kl.)

 

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki