Vārda dienu šodien svin: Sibilla, Teika, Lita

uzd hSveicināti!

Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus!

IMG-20190512-WA0012
  Latvijas robotikas čempionāta RTU 5. un noslēdzošais posms notika 11. maijā Rīgā. Šoreiz piedalījās 292 roboti, mēs pārstāvējām skolu un komandu LIZUMA VIDUSSKOLA.

Kā jau bija gaidāms, noslēdzošais posms pulcēja dalībniekus, kuri bija ieradušies cīnīties par kopvērtējuma rezultātu. Organizatori un tiesneši bija sarūpējuši sarežģītākas trases un cīņas arēnas, ar ko daudzi netika galā. Mums arī neizpalika dažādas likstas, daži mūsu roboti nedarbojās kā nākas, daži arī nespēja pieveikt uzdotos uzdevumus.

Mēs startējām sekojošās disciplīnās un sasniedzām šādus rezultātus - Līnījsekošana skolēniem (#320) Mārtiņš izcīnīja 6. vietu, Mini sumo skolēniem – Agnis (#515) un Marks (#520) izcīnīja dalītu 12. un 16. vietas.
Es pats starēju ar saviem robotiem pieaugušo/amatieru kategorijās zem skolas vārdā un izcīnīju 3. vietu līnījsekošana (#318) un 10. vietu mini sumo (#519) kategorijā.
Mēs piedalījāmies 3 posmos no 5 un arī iespiedāmies kopvērtējuma tabulās, ar skolas un komandas nosaukumu "LIZUMA VIDUSSKOLA":

Latvijas Robotikas Čempionāta 2018\2019 kopvērtējums :
Līnijsekotāji Skolēni kopvērtējums
Līnijsekotājs-2 Mārtiņš Vecvērdiņš 8. vieta
Līnijsekotājs -1 Liene Kauķe un Arnis Kauķis 17. vieta
Mini Sumo Amatieri kopvērtējums:
M_sumo_4 Jānis Strods 9.vietā
Līnijsekotāji Amatieri kopvērtējums
LF_v4 Jānis Strods 3.vieta
(Robotikas pulciņa vadītājs J.Strods)