Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ritvars, Oskars, Anvars

WhatsApp Image 2019-09-25 at 22.42.40
WhatsApp Image 2019-09-25 at 22.42.40
Septmebra beigās šogad visa skola vienā dienā devās pārgājienos. Vidusskolēni devās uz Alūksni, 5. un 7. klases uz Kolaņģiem, 6. klase ciemojās Jāņa Baltaisbrenča saimniecībā, 9.klase iepazina kafijas pasaules noslēpumus Rankā 

 Sākumskolas skolēni  devās pārgājienā “Pa Jumīša takām”, lai izzinātu lapsu dzīvi un ieradumus. Nācās pārvarēt ne mazums grūtību un šķēršļu, lai nokļūtu līdz lapsu mītnei. Paldies Janīnai un Aleksandram Ozoliņiem par doto iespēju apskatīt un izpētīt lapsu alas!
“Lapsukalna” māju saimnieki mūs sagaidīja ar siltu tēju, kafiju un āboliem. Ugunskurā cepām desiņas, spēlējām dažādas spēles, futbolu. Notika tradicionālās virves vilkšanas sacensības, kurās katrs izrādīja īpašu cīņas sparu. Uzvarēja draudzība!
Īpašs paldies Laimai Zūkerei un Jānim Ledainim par uzmanību, sirsnību un jauko kopā būšanu!

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki