Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ritvars, Oskars, Anvars

Šodien, 25.02., Balvos reģionālajā skatuves runas konkursā piedalījās Normunds Ērglis un Raivis Rautmanis. Patiesi, nesamākslojot un netēlojot, rodot kontaktu ar klausītājiem - tā uzstājās mūsu skolēni. Rezultāts - augstākā pakāpe abiem puišiem! Malači! Tā turpināt! Paldies skolotājām Anitai Kostigovai, Ingai Kadilei un Solveigai Vilkai, kas palīdzēja sagatavoties konkursam! Lieliski startēja visi Gulbenes novada pārstāvji, jo arī Zanei Salmiņai (GNVĢ) un Justīnei Aldersonei ( Rankas pamatskola) - 1.pakāpes diplomi.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki