Vārda dienu šodien svin: Gvido, Atvars

No 28.02.-1.03.Starptautiskā izstāžu centrā Ķīpsala notika ikgadējā starptautiskā izglītības izstāde”Skola 2020”, kuru apmeklējām arī mēs, Lizuma vidusskolas 9.-12. klases skolēni ar skolotājām.
Izstādē "Skola 2020" piedalās gandrīz visas valsts un privātās augstskolas, kuras iepazīstinās ar uzņemšanas noteikumiem, jaunajām studiju programmām, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm.

Tāpat apmeklētājiem bija iespēja sastapt un iztaujāt arī profesionālās izglītības kompetences centru - koledžu, tehnikumu un profesionālo vidusskolu pārstāvjus, kas jauniešiem prezentēja vairākus simtus izglītības programmu, kuras var apgūt gan pēc 9.klases, gan pēc vidusskolas absolvēšanas.

Skolēni atzinīgi novērtēja vienkopus iespēju iepazīties ar plašo augstskolu un profesionālās izglītības piedāvājuma klāstu, kā arī guva pārliecību par savu tālāko izglītību iegūšanas iespējām.
Ar skolēniem izstādi apmeklēja skolotājas Marina Grīnberga, Vaira Briede un Solveiga Vilka.