DSC_0016
DSC_0016
Kas Ziemassvētki būtu bez svētku koncerta ar dziesmām, dejām,  rotaļām? Kas Ziemassvētki būtu bez dāvanām? Kas Ziemassvētki būtu bez Ziemassvētku prieka? - Tas viss bija un notika Lizuma bērnudārzā pie eglītes.
Bērnudārza paši mazākie bērni ieradās kopā ar vecākiem, lai kopā parotaļātos, padejotu un satiktu Ziemassvētku Rūķīti.
3 – gadīgo grupas bērni gatavoja Ziemassvētku koncertu. Bet tas pats Rūķis koncertu nedaudz izjauca, jo lūdz palīdzību – guļot esot pazaudējis Ziemassvētkus, draugus.

Bērni devās palīgā un pa visiem tie arī tika atrasti dziesmās, rotaļās un brīnumsvecītē.
4 – gadīgo grupas bērni jau paši iesaistījās Rūķu piparkūku darbnīcas darbā, cepot un dāvinot vecākiem pašu gatavotās piparkūkas. Atklājās, ka dāvināšanas prieks ir līdzvērtīgs dāvanu saņemšanas priekam, tādēļ tika dāvinātas ne tikai piparkūkas, bet kā skaista dāvana tika dāvāta arī dziesma, deja un rotaļa.
5 – 6 gadīgo grupu bērni uzņēmās sagādāt prieku kādai mazai, necilai Ziemassvētku eglītei, kura viena atradās blakus skaisti izgreznotajai lielajai Pils eglei. Ziemassvētku koncerta uzvedumā bērni aicināja draugus ciemos pie eglītes gan no vietējā meža, gan rotaļlietu plaukta, lai pa visiem to iepriecinātu un izrotātu ar līdzi atnestajām dāvaniņām.
Visiem priecīgus saules un gaismas atgriešanās svētkus, saulainu un gaišu Jauno gadu!

ozio_gallery_nano