Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

spo2. septembrī Lizuma vidusskolas 1. - 12. klašu skolēni un audzinātājas dienas lielāko daļu pavadīja skolas stadionā, lai kopīgi iesildītos jaunajam mācību cēlienam. Sporta skolotāji Aigars Bēziņš un Iveta Gjača bija padomājuši par ļoti interesantiem uzdevumiem, lai pēc vasaras brīvdienām atkal saliedētu klases kolektīvu, kopā izbaudītu drauga atbalstu metot, lecot, ķerot, būvējot un darot daudz ko citu. Tiesneši šoreiz bija ļoti stingri, nepiekāpīgi, precīzi.

Paldies māmiņām Ritai Darģelei, Daigai Pajatei, Signei Aizupietei, Ritai Rjabiņinai, Itai Pūcītei, Ivetai Drancānei, Baibai Baltiņai, Larisai Penteļejevai, Zanei Kostigovai, Ļubovai Grigorjevai, Mārītei Maļeckai, skolotājām Mirdzai Rankai un Elvīrai Birkovai, mūsu absolventam Artūram Ločmelim par atsaucību piedalīties šajā sportiskajā dienā ar savu palīdzību.

 

ozio_gallery_nano