Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

20160524 124415Kā jau par tradīciju kļuvis, katru pavasari sākumskolēni sacenšas dažādās sporta disciplīnās. Arī šogad visi varēja pārbaudīt savus spēkus bumbiņas mešanā tālumā, soda metienu mešanā basketbola grozā, tāllēkšanā, 30/ 60 m skrējienā un lekšanā ar aukliņu.

Absolūtie uzvarētāji sprinta disciplīnā ir Kristaps Ivo Kalve, tāllēkšanā Nils Glāznieks, lēcienos ar lecamaukliņu Nikola Zorgevica, basketbola soda metienos Mārcis Klieders, bumbiņas mešanā Nils Glāznieks.

Visvairāk godalgoto vietu sporta sacensībās ieguvuši: Eva Egle, Evelīna Ševcova (1.kl.), Kristiāns Vārtiņš, Rihards Aizupietis, Kristaps Ivo Klave, Daniela Baltiņa (2.kl.), Kristiāna Zvaigzne, Alise Kostigova, Nils Glāznieks (3.kl.), Dans Garais (4.kl.).

 

 

ozio_gallery_nano