Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

Lizums karte11.maijā Lizuma pagasta kartē notika Gulbenes novada skolēnu sporta spēles orientēšanās sportā. Sacensībās veiksmīgi startēja Lizuma vidusskolas skolēni, kuri skolu kopvērtējumā A grupā izcīnīja 1.vietu, B grupā 1.vietu, D grupā 2. vietu un C grupā 4.vietu!
Individuālajā vērtējumā, savās vecuma grupās, labākie sasniegumi ir Rasai Roziņai 2.vieta, Elzai Martinovai 1.vieta, Ievai Pūcītei 1.vieta, Matīsam Aigaram 1.vieta, Madarai Pūcītei 2.vieta, Aivai Rinasei 3.vieta, Ritvaram Sebrim 2.vieta, Alisei Petrikai 1.vieta, Renātam Eglem 3.vieta.