Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

DSCN7095Projekta „Sporto visa klase” šā gada noslēguma pasākums novada 3.klašu komandām notika mūsu skolas stadionā. Uzņēmām ciemos Gulbenes 2.vidusskolas un Stāķu pamatskolas sportistus. Sporta skolotāja Iveta Gjača bija sagatavojusi 6 sporta disciplīnas, kurās šoriez piedalījās projekta dalībnieku jauktas komandas. Tas bija darīts ar domu, lai bērni vēl vairāk iepazītos un sadraudzētos ar citu skolu sportistiem.Pavasara tikšanās reizē savus spēkus bija jāpārbauda mešanā mērķī, bumbiņas mešanā, tāllēkšanā, 60 m skrējienā, šķēršļu joslas skrējienā un teorijas zināšanā par sporta jautājumiem. No mūsu skolas šoreiz vislabākos rezultātus uzrādīja Daniela Baltiņa, kopvērtējumā iegūstot 2.vietu. Paldies Matildes un Evelīnas vecākiem par atsaucību piedaloties sacensību tiesāšanā. Paldies skolotājai Ivetai par sacensību organizēšanu.

 

 

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"