Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

37277101256 2e08ba083e hPiektdien Olimpiskās dienas ietvaros Lejasciemā notika ikgadējais novada skolēnu kross. Šogad dalībniekus sveikt un uzvilkt mastā karogu bija aicināts bijušais biatlonists Gundars Upenieks.
Pirms nopietnajiem startiem visi klātesošie iesildījās ar Olimpiskās dienas vingrošanas kompleksu.
Skrējienu uzsāka paši mazākie skrējēji. Vislabāk no tiem veicās Andrim Livčānam, kurš izcīnīja 6.vietu. Vidējā posmā lieliski startēja Lorenss Seņko un ieguva 3.vietu, Ieva Pūcīte un Kristers Kalve ierindojās 5. vietā. Vecākajā grupā olimpiskajā sešniekā ierindojās Guna Zvaigznekalne, Loreta Celmiņa, Everts Kovaļkovs un Aigo Āboliņš.
Prieks par visiem, kuri piedalījās un aizstāvēja skolas godu ! Paldies!

ozio_gallery_nano