Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

Bgr zeeniNovada skolu basketbola sacensībās Lizuma vidusskola startēja ar 4 komandām. Lieliski veicās meiteņu komandām - A grupas meitenes, kuras bija apvienojušās ar Lejasciema skolniecēm , kopīgi izcīnīja 1. vietu. Komandā spēlēja Guna Gunita Zvaigznekalne un Signe Upeniece. B grupas meitenes - Ieva Pūcīte, Madara Pūcīte, Aiva Rinase, Elza Martinova, Sanija Glāzniece izcīnīja augsto 2. vietu. B grupas zēni – Raivis Rautmanis, Gatis Kļaviņš, Lorenss Markuss Seņķo, Ingus Paulovs, Jānis Mežulis, godpilnajā 3. vietā.

ozio_gallery_nano