Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

DSCN943628. februārī Gulbenē notika reģionālās sacensības projekta „Sporto visa klase” dalībniekiem, kopskaitā 14 komandām. Mūsu 3. un 4. klases apvienotā komanda arī startēja. Ne vienmēr galvenais ir uzvarēt, bet arī piedalīties. Katrai komadai bija jāstartē 5 dažādās stafetēs. Labāko rezultātu bieži vien nevarēja iegūt ātrākais. Nepieciešama liela uzmanība, precizitāte noteikumu ievērošanā, jo ļoti viegli bija iegūt soda punktus. Tas mums vēl jāmācās. 4. klases skolēni klasē bija sagatavojuši uzmundrinošus plakātus, lai atbalstītu tos, kuri startēja kādā no disciplīnām.

 

 

ozio_gallery_nano