Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

 

DSCN9695
DSCN9695
Noslēdzot volejbolu mācību stundās, piektdien notika volejbola sacensības 7. - 12. klasei. Dalībnieku pietiecās ļoti daudz, komanda sastāvēja no 7 spēlētājiem. 1.vieta "Zirņiem" jeb Lorensam Seņko, Andrim Tilgasam, Nikolai Šuļjai, Paulam Staršovam, Kristapam Krūmiņam, Markam Vallam un Markusam Jauntirānam, savukārt, 2.vieta ''Mežacūkām'' jeb Raivim Rautmanim, Naurim Bariņam, Gunai Zvaigznekalnei, Judītei Valkjunai, Agnim Ozoliņam, Ģirtam Dambrovam un Dāvim Bukovskim, 3.vieta ''Zebiekstēm'' - Kristeram Kalvem, Naurim Bumburam, Anitai Leitānei, Amandai Glāzniecei, Jānim Apsītim, Amandai Sirmajai un Ģirtam Roziņam. 4., bet ne sliktākā vieta ''Kāpostiņiem'', tas ir, Jānim Mežulim, Aigo Āboliņam, Armandam Ariko, Artūram Karlijčukam, Nikam Graumanim un Nikam Ozoliņam.


Spēle norisinājās draudzīgā gaisotnē, paši pasmaidījām par savām neveiksmēm, komandas biedri bija saprotoši pat tad, ja kaut kas neizdevās. Joprojām liels prieks par tādu atsaucību sporta pāsākumos, paldies ari skolotājam Aigaram par to, ka atbalsta un velta laiku sporta aktivitātēm mūsu skolā. (J.Valkjuna, 12.kl.)

ozio_gallery_nano