Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

DSCN9987
DSCN9987
Gulbenes sporta centrā 18.aprīlī notika sacensības Sportiskākā Gulbenes novada klase projektā “Sporto visa klase”, kurā piedalās arī mūsu skolas 4.klase (komandā ar 3.klasi).
Galvenā atšķirība no pārējām novada skolu klasēm ir tā, ka šīm klasēm sporta stundas un sportiskās aktivitātes ir 5x nedēļā. (Klases audzinātājas Ārija Fijala, Inga Sebre, sporta skolotāja Iveta Gjača)

Stāsta skolotāja Iveta Gjača: " Sacensību programmā šogad ietilpa sacensības tāllēkšanā no vietas, tautas bumbā un kopējā stafete, kurā piedalījās visi bērni. Kopumā varbūt mums neveicās tik labi, kā vēlējāmies, bet dalība šajā projektā , bērnus ir fiziski pilnveidojusi, bērni savā starpā ir sadraudzējušies. Priecē tas, ka vēl joprojām nodarbības viņi apmeklē ar prieku. Lai vēlme sportot saglabājas arī turpmāk!"

 

ozio_gallery_nano