Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

Šodien novada skolu volejbola sacensībās prieks par mūsu skolas puišem!  A gr. iegūta 1.vieta  un ceļazīme uz finālsacensībām Rīgā!  Skolotājai Ivetai Gjačai bija prieks skatīties, cik saskaņoti vecākās grupas puiši spēj spēlēt komandā.   B gr zēniem - 3.vieta starp 7. komandām!

Pirmās sacensības aizvadīja arī D (3.- 4/.kl.) grupas meiteņu komanda. Volejbola laukumā nācās cīnīties ar lielākām meitenēm. Kaut arī brīžiem bira asaras, tika iegūta ļoti  vērtīga pieredze. Lai mazajām volejbolistēm izdodas izaugt savā meistarībā un iet kādreizējās sporta skolotājas Līvijas Grīnbergas izveidotās meiteņu komandas pēdās.

 

 

ozio_gallery_nano