Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ritvars, Oskars, Anvars

IMG 20171201 WA00071.decembrī 6.-9. klašu skolēnu grupa devās uz Igauniju, Rouge skolu, lai piedalītos projekta partneru organizētajā Enerģijas dienā. Brauciens tika organizēts projekta  “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros. Interesanti, ka skolā ir apsildāmās grīdas, tāpēc daudzi skolotāji un skolēni staigā zeķēs!

Dalībnieki praktiskajās darbnīcās varēja uzzināt, kas ir termokamera, paši ar infrasarkano staru termometru izmērīt, kā dažādi materiāli saglabā siltumu, noteikt, kā vislabāk iekārtot istabu, lai taupītu enerģiju, salīdzināt dažādu veidu spuldzes, ar velosipēda radīto enerģiju uzsildīt ūdeni un veikt dažādus prāta uzdevumus.Pēc tam varēja skatīties AHHAA centra šovu par ūdeni, kur rādīja iespaidīgus trikus, piemēram, kā deg ziepju burbuļi un kā no apgāztas glāzes netek ārā ūdens, bet noslēgumā visus pārsteidza skaļa eksplozija, kuru varēja dzirdēt pat ārpus skolas. Pasākuma laikā varēja uzzināt, kā ikdienā ikkatrs spēj ietaupīt enerģiju. (E.Martinova,9.kl.)

 

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki